História podujatí

January 1, 2020

Školenie rozhodcov - 18. 01 - 19. 01

December 1, 2019

MT Vianočný turnaj Júliusa Strniska - 07. 12
MT Mikulášsky turnaj - 07. 12
MT memoriál Athanasova - 07. 12
MT 5. ročník Memoriálu Jerguša Krošláka - 01. 12

November 1, 2019

MT memoriál Édesa a pohár primátora - 30. 11
IV.kolo I.SŽL v.š. – západ - 23. 11
IV.kolo I.SŽL v.š. – východ - 23. 11
MT OH nádejí - 16. 11
Majstrovstvá Slovenska seniorov a senioriek – v.š. - 09. 11
III.kolo SL seniorov V.Š. - 03. 11

October 1, 2019

MT mládeže - 27. 10
MT memoriál L. Fodora a pohár primátora mesta Šamorín - 26. 10
Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov – gr.š. - 19. 10
III.kolo I.SŽL – gr.š. - 13. 10
MT memoriál L. Mlyneka a Veteran Cup Slovakia - 12. 10
III.kolo I.SDL – v.š. - 12. 10
Majstrovstvá Slovenska starších žiakov – gr.š. - 05. 10

September 1, 2019

MT memoriál Talla - 28. 09
MT memoriál Svitača - 28. 09
MT – Veľká cena Kolárova - 21. 09
III.kolo I.SŽL západ – v.š. - 21. 09
III.kolo I.SŽL východ – v.š. - 21. 09
II.kolo I.SŽL – gr.š. - 15. 09
II.kolo I.SDL – gr.š. - 15. 09
MT Women´s Cup - 14. 09
MT mládeže a priateľstva - 14. 09
II.kolo I.SDL – v.š. - 08. 09
MT o pohár starostu - 07. 09

June 1, 2019

MT Veľká cena Žitného Ostrova - 08. 06
MT mládeže - 08. 06
I.kolo I.SDL – v.š. - 02. 06
MT 16. ročník memoriál osobnosti zápasenia v Snine - 01. 06

May 1, 2019

MT Žitnoostrovský pohár - 25. 05
II.kolo I.SŽL v.š. – západ - 19. 05
Majstrovstvá Slovenska mladších žiakov a žiačok – v.š. - 11. 05
MT Gemerský pohár - 04. 05

April 1, 2019

MT o pohár primátora mesta - 27. 04
MT memoriál Židzika - 13. 04
Majstrovstvá Slovenska kadetov a kadetiek- v.š. - 06. 04

March 1, 2019

Valné zhromaždenie - 31. 03
Majstrovstvá Slovenska starších žiakov a žiačok – v.š. - 30. 03
Majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek – v.š. - 23. 03
II.kolo I.SL seniorov – v.š. - 16. 03
MT mládeže a pohár riaditeľky Gymnázia Štefana Moysesa - 02. 03
Majstrovstvá Slovenska kadetov – gr.š. - 02. 03

February 1, 2019

MT memoriál osobnosti zápasenia v Snine - 23. 02
MT Ľadoborec - 23. 02
I.kolo I.SŽL západ – v.š. - 17. 02
I.kolo I.SŽL – gr.š. - 17. 02
I.kolo I.SDL – gr.š. - 17. 02
Majstrovstvá Slovenska seniorov – gr.š. - 16. 02
I. kolo I. SŽL východ – v.š. - 09. 02
I.kolo I.SL seniorov – v.š. - 02. 02

January 1, 2019

Majstrovstvá Slovenska juniorov – gr.š. - 26. 01
Školenie rozhodcov - 19. 01 - 20. 01

December 1, 2018

MT – Memoriál L. Mlynek - 15. 12
IV. kolo – Krajská žiacka liga východ - 15. 12
MT – mládeže - 08. 12
MT – Memoriál M. Athanasova - 01. 12

November 1, 2018

Majstrovstvá – SR - 23. 11 - 24. 11
IV. kolo – Krajská žiacka liga západ - 18. 11
MT – Pohár OH nádejí - 17. 11
Majstrovstvá – SR - 10. 11
III. kolo – Slovenská liga - 04. 11
MT – O pohár primátora & Memoriál L. Fodora - 03. 11
III. kolo – Krajská žiacka liga východ - 03. 11

October 1, 2018

III. kolo – Krajská žiacka liga západ - 27. 10
MT – O pohár starostu - 20. 10
Majstrovstvá – SR - 06. 10

September 1, 2018

MT – Memoriál J. Svitača Medzinárodné Majstrovstvá – SR U23 - 29. 09
MT – mládeže - 14. 09 - 15. 09
MT – Women´s cup - 08. 09
MT – mládeže - 08. 09
MT – O pohár starostu - 01. 09

July 1, 2018

II. kolo – Slovenská dorastenecká liga (gr. š.) - 01. 07

June 1, 2018

III. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) - 30. 06
II. kolo – Slovenská liga - 17. 06
MT – mládeže - 09. 06
II. kolo – Krajská žiacka liga východ - 02. 06
Veľká Cena Žitného Ostrova - 01. 06 - 02. 06

May 1, 2018

MT – Žitnoostrovský pohár - 26. 05
MT – O pohár riaditeľky CVČ - 26. 05
II. kolo – Slovenská dorastenecká liga - 19. 05
MT – mládeže - 05. 05

April 1, 2018

II. kolo – Krajská žiacka liga západ - 28. 04
I. kolo – Krajská žiacka liga východ - 28. 04
Majstrovstvá – SR st. ž. VŠ - 21. 04
MT memoriál J.Židzika - 14. 04
Valné zhromaždenie - 07. 04

March 1, 2018

Majstrovstvá – SR ml. žiaci - 24. 03
I. kolo – Slovenská dorastenecká liga - 17. 03
Majstrovstvá – SR Juniori - 10. 03
Majstrovstvá SR Kadetov a Ženských zl. - 03. 03

February 1, 2018

II. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) - 25. 02
I. kolo – Slovenská liga - 18. 02
I. kolo – Slovenská dorastenecká liga (gr. š.) - 18. 02
MT – Ľadoborec - 17. 02
Majstrovstvá – SR - Kadeti - 17. 02
Majstrovstvá – SR - Juniori - 10. 02
I. kolo – Krajská žiacka liga západ - 03. 02

January 1, 2018

I. kolo – Krajská žiacka liga západ (gr. š.) - Šamorín - 28. 01

Staršie podujatia

TOP