Skip to content
Aktuality
Podujatia uplynulého víkendu
21. novembra 2017

Najväčšia pozornosť tohto víkendu sa sústredila na Košice, kde sa v sobotu uskutočnil XX. MT O pohár OH nádejí. Na turnaji zápasili kadeti a juniori vo voľnom štýle. Turnaja sa zúčastnilo vyše 80 pretekárov z Ruska, Poľska, Rumunska, Bulharska, Česka, Ukrajiny a z domácich klubov. O medaile spomedzi slovenských pretekárov sa postarali: zlato – Bednárik (76 kg, kadet), Mesiarkin (84 kg, junior), Sýkora (120 kg, junior); striebro – Sýkora (74 kg, junior), Chomanič (66 kg, junior); bronz – Horínek (76 kg, kadet).
V hodnotení družstiev medzi kadetmi obsadili zápasníci ZK Dunajplavba Bratislava 3. miesto. V hodnotení družstiev juniorov obsadili zápasníci z domáceho klubu 2. miesto !

výsledky

Gratulujeme !

 

 

V Partizánskom sa uskutočnil žiacky turnaj – Memoriál Jerguša Krošláka na klubovej úrovni s účasťou 60 zápasníkov z 5 klubov. Pretekárov prišiel podporiť aj strieborný z MS v Paríži Boris Makoev !

Klasici zo slovenských klubov sa zúčastnili na medzinárodných turnajoch v Jihlave a Katoviciach. Z turnajov si slovenské kluby priniesli viacero medailí. Viac informácii o výsledkoch sa dočítate na jednotlivých stránkach klubov (Trhová Hradská, Spartacus Komárno, Gabčíkovo).

NAJNOVŠIE SPRÁVY
Blížiace sa Domáce podujatia
Blížiace sa Zahraničné podujatia
História podujatí