Skip to content
Aktuality
Vihorlat obhájil titul a rozdávanie Mikulášov
4. decembra 2017

V nedeľu sa uskutočnilo posledné kolo Seniorskej Ligy. V Snine bojovali štyri družstvá – Vihorlat a Slávia Snina, Košice a Nitra. Zápasníci z Dunajplavby nevycestovali na posledné kolo. Po dvoch kolách viedli zápasníci z Vihorlatu pred Nitranmi a Košičanmi. Tí si svoj náskok udržali a zvíťazili Seniorskej Lige, k čomu im gratulujeme !
Počas podujatia bol ocenený za úspešne výsledky zápasník Akhsarbek Gulaev.

Poradie:

  1. ZK Vihorlat Snina
  2. TJ AC Nitra
  3. ZK Košice 1904
  4. ZK Slávia Snina
  5. ZK Dunajplavba Bratislava

Gratulujeme !

 

V sobotu sa v Košiciach uskutočnil historický desiaty ročník Memoriálu Mikuláša Athanasova. Turnaja sa zúčastnilo 116 pretekárov z Maďarska, Česka, Moldavska, Bieloruska, Ukrajiny a slovenské tímy. Ceny rozdával Mikuláš a strieborný z MS v Paríži Boris Makoev.

 

V Nitre a Považskej Bystrici sa uskutočnili žiacke turnaje na klubovej úrovni. Aj tu ceny rozdával Mikuláš, v Považskej Bystrici aj Boris Makoev.
V sobotu v Nitre sa zišli kluby z Nitry, Prievidze a Partizánskeho na Memoriáli Júliusa Strniska.
V nedeľu sa v Považskej zápasilo na Memoriáli Ondreja Manca. Zápasili pretekári z Považskej Bystrice, Partizánskeho, Nitry, Prievidze a Trenčianskej Turnej. Ceny odovzdával nielen Mikuláš ale aj Boris Makoev.

 

Výber zápasníkov z Dunajskej Stredy a Nitry sa v sobotu zúčastnil medzinárodného turnaja v Budapešti, kde zápasili v súťaži družstiev v kategórii 13-16 r. ako reprezentácia. Slovenskí zápasníci obsadili pekné tretie miesto. Gratulujeme !

 

NAJNOVŠIE SPRÁVY
Blížiace sa Domáce podujatia
Blížiace sa Zahraničné podujatia
História podujatí